.

.

Унизла ангелска реверзибилна класична фит -панталона за чистење панталони

Унизла ангелска реверзибилна класична фит -панталона за чистење панталони

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Medline Angelstat Unisex Reversible Clubstring Pantans Pants. Меко како ветре и мазно за чудо што е толку популарно, очекувате професионална извонредност од себе и од вашата работна облека, но вие заслужувате и утеха. Мешавината богата со богати со памук, 55/45, Medical Screbs станува помека и помека, толку повеќе се мие. Тие се издржливи, па ќе ги миете добро долго време. Реверзибилна унисекс влечење Medline Angelstat Unisex reversible lubstring панталони. Богата со памук, мешавината станува помека и помека, толку повеќе се мие. Издржлив. Реверзибилна унисекс влечење во боја кодирана по големина. Класично вклопување за чистење панталони со грб.

За производот

Купувачите избираат и