.

.

Уникатни поволни цени за женски зашилени пети пети чевли од пета

Уникатни поволни цени за женски зашилени пети пети чевли од пета

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Овие уникатни поволни цени стилски мули се изработени од уникатен дизајн, блок -потпетица, ситни пети и се лесни за носење. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ должина на стапалото - висина на пета6 - - 4 - 36 - 9 1 8/97 5 - 37,5 9 3/8 1 8/98 - - 6 - 38,5 9 2/3 1 8/99 7 - 40 - 9 8/9 1 8/910 8 - 42 10 1/4 - 1 8/911 9 - 44 10 5/9 - 1 8/9 Единствени поволни цени за женски зашилени пети на пети на пети, чевли за чевли за чевли Вамп : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Лента за токи. Зашилен пети. Чунки пета. Мулс.

За производот

Купувачите избираат и