.

.

Тропска кабана памук велур широка лента за плажа

Тропска кабана памук велур широка лента за плажа

оценки:

DEN 559.84
Од стока
Достапно.

Одете на плажа во удобност и стил со овие крпи од кабана во лента Велор. Изработено од 100% памук велур троп кабана крпи се меки и кадифен и измерете 34 "x68 ". Достапно во атрактивни светли бои на плажа. Совршено за базенот, плажа, бањата, на тревникот Орон палубата. Дебели и апсорбирани Тројните крпи од кабана ќе ги импресионираат 34 "x 68", 100% памучен велур, широки ленти од кабана, светли бои на плажа, меки и луксузни, машини за перење.

За производот

Купувачите избираат и