.

.

Tera Grand - Premium USB 2. To RS Serial DB 6 'Адаптер Кабел - Поддржува Windows 10, 8, 7, Vista, XP, 2000, 98, Linu и Mac - изградени со чипсет FTDI и He Jackек ореви

Tera Grand - Premium USB 2. To RS Serial DB 6 'Адаптер Кабел - Поддржува Windows 10, 8, 7, Vista, XP, 2000,

оценки:

DEN 519.36
Од стока
Достапно.

TERA GRAND - Премиум со голема брзина USB 2.0 до RS232 сериски адаптер кабел со чипсет FTDI и женски џек за корисници на лаптоп и лаптоп. Изграден е со чипсет FTDI со брзина до 230 K. Претворува USB-порта во 9-пинска машка сериска порта RS-232, способна за брзина до 230.400 bps. Овој USB сериски адаптер обезбедува моментална поврзаност со модеми, ISDN TAS, PDS, рачен универзален компатибил со Windows, Linux и Mac.

За производот

Купувачите избираат и