.

.

Tee и Tru женски лажички врат со ракави со ракави со должина на лактот, 2- пакет, големини xs- xxxl

Tee и Tru женски лажички врат со ракави со ракави со должина на лактот, 2- пакет, големини xs- xxxl

оценки:

DEN 207.68
Од стока
Достапно.

Неограничен потенцијал. Започнете со која било облека со времето и лажичката на вратот на Tru и ќе бидете подготвени за сè. Полу-опремени со ракави со должина на лактот, оваа мета е суштинска. Носете го соло со шорцеви или фармерки за класично обичен изглед или ставете креативен и поставете го со блејзер или кошула со копче за полирано вртење на вашиот OOTD. Најдобро од сè? Добивате двајца! Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две тимови. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : полу-опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : пуловер. Ракави : ракави со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 1x1 текстура со ребра. Маичка за вратот од лажичка 2-пакет за жени од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и