.

.

Sullivans 5 'тиква и Бери вештачка вештачка вештачка 60 L портокалова

Sullivans 5 'тиква и Бери вештачка вештачка вештачка 60 L портокалова

оценки:

DEN 479.84
Од стока
Достапно.

Оваа раскошна мешавина од лисја во боја ќе го додаде тој совршен допир на шарм на вашите секојдневни и сезонски аранжмани. Симулираната варијанса во Хуе, му дава на овој куп неспоредлив реализам на сопствените лисја што менуваат во боја. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украси за дома. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Украсете со леснотија оваа празнична сезона. Гарландс даваат едноставни, но зачудувачки изјави. Димензиите на производот се 5 '"l x7w x4.5" ч. Одлично за централниот дел, над вратите и декор. Додадете неколку LED свеќи за инстант приказ.

За производот

Купувачите избираат и