.

.

Стрелки на предаторот на јаглерод експретор со 2 комбе, црни, 3050

Стрелки на предаторот на јаглерод експретор со 2 комбе, црни, 3050

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Јаглеродната композитна стрела дизајнирана за извонредна толеранција на исправност и издржливост на 006 "и толеранција на тежина од 3 0 гр достапни во големини 2040 (623 " 'рбет, 7 04 GPI), 3050 (491 "' рбет, 8 06 GPI), 4560 (410 ", 8 97 gpi) и 6075 (331 " 'рбет, 10 01 gpi) вклучува ноки и вметнува фабрика флитетирани со 2 "vanessku : sportb01be8b6ea јаглеродни експресори стрели, 3050, 2" вани, пакет од 6 : Од доверливото име на јаглерод експрес. Јаглерод композит. Извонредна јачина и издржливост. Толеранција на исправност : +/-. 006 “.

За производот

Купувачите избираат и