.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

• Активирано копче : Осветли за да ја прикажете вашата омилена боја • Мека зафат, рачка за носење за лесен транспорт • Повлекување на прстите на капачето за шипки го чува Спут Герм бесплатно • Исчистено, шише отпорно на тресење • Разјаснето PP шише/PP капаче/TPE рачка • машина за миење садови Безбедна (отстранлива електронска база) • Содржи 3 батерии на мобилните алкални копчиња.

За производот

Купувачите избираат и