.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, модата за пливање за пливање на модата напред прави прекрасно изненадување!. Ексклузивни вклучуваат : 11,75-инчен кукла со облека и пар очила за сонце . Направете секој ден на ден на плажа : Донесете дополнителен гламур на плажа или базен со куклата за пливање на модата напред, во која има прекрасна пурпурна костум за капење . Потенцијал за стилизирање на коса : Ова Куклата има долга кафеава и сина коса што може да се четка, плетенка и стилизирана во ажурирања или долги бранови . кукли кои изгледаат како вистински луѓе : сите кукли за коса одразуваат најразлични тонови на кожата и типови на каросерија . Повеќе забава за коса : Соберете повеќекратни Кукли за пливање напред за да ја зголемите играта за коса и стилската забава за раскажување приказни (секоја продадена одделно) . Дајте го подарокот за стил : Детските играчки за коса, куклите и додатоците прават прекрасни подароци за празници и столбови за корпи за деца на возраст од 3 години и повеќе.

За производот

Купувачите избираат и