.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Се чувствувате мизерно од алергии? Нека селска терапија со терапија со алергија*метеж минерална бања натопено остварување на куќа. Свмити и утешете го вашето тело со натопување во топла бања. Нашата терапевтска формула е збогатена со витамини, состојки за омекнување на кожата и пареи на ароматерапија за да ви помогне да се чувствувате подобро. Опуштете се со состојки кои се извлечени од природни извори . ѓумбир- помага во олеснување на метежот на синусите, антиинфламаторно. Лимон- помага да се подигне вашиот дух. Алое- помага да се исчисти и смири иритираната кожа.

За производот

Купувачите избираат и