.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 143.84
Од стока
Достапно.

Сјајната боја и се претвора во полу-мат дамка. Лесна, не-сушење* формула. До 8 часа на абење, хидратација* & удобност*. Направено со хидратација богата хијалуронска киселина и сквалан добиен од растенија. Прецизен совет за лесна примена. Без суровост и веган. *Резултати забележани во истражувањето на потрошувачки панели.

За производот

Купувачите избираат и