.

.

Стерлинг сребрена родиум позлатена бела кубна цирконија желби, сет на обетки од кластери и обетки

Стерлинг сребрена родиум позлатена бела кубна цирконија желби, сет на обетки од кластери и обетки

оценки:

DEN 648.48
Од стока
Достапно.

Овој зачудувачки стерлинг сребрен сет располага со парови на пенливи кубни цирконија, запишани со столпчиња за копирање на желби и кластери, и брилијантни кружни кубни цирконија столпчиња. Стерлинг сребрена родиум позлатена бела кубна цирконија 3 парчиња, сет за обетки, кластер и обетки.

За производот

Купувачите избираат и