.

.

Спектакуларен ѓумбир Але, Флорит, брои

Спектакуларен ѓумбир Але, Флорит, брои

оценки:

DEN 343.68
Од стока
Достапно.

Замислете дали би можеле да направите ѓумбир точно како што ви се допаѓа. Не е премногу слатка, но чиста и јасна со залак од женџи и вистинска длабочина. Q Спектакуларен ѓумбир Але е сето тоа. Започнува со вистински корен од ѓумбир-светло и земјен. Потоа, за нежна заобиколување, лесно е засладено со Q ѓумбир со агава нектар. И да се направи навистина посебен, се додава допир на коријандер, кардамон, масло од розово и кора од портокал. Уживајте. Q Gумбир Спектакуларен ѓумбир Але : Вистински залак од ѓумбир. Агава нектар.

За производот

Купувачите избираат и