.

.

Современи моменти од Gerber Baby Baby Boys Долги ракави - бренд BodySuit

Современи моменти од Gerber Baby Baby Boys Долги ракави - бренд BodySuit

оценки:

DEN 60.48
Од стока
Достапно.

Современите моменти од Гербер-донесуваат современ стил и целодневна удобност во гардеробата на вашето малечко. Секоја ставка е направена со мек памук, нежна и удобна ткаенина која е совршена за новороденчиња, бебиња и мали деца. Имавме свои најважни работи независно сертифицирани со Стандард 100 според ОЕКО-Текси, за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Оваа облека е дизајнирана со карактеристики што го одржуваат вашиот живот лесен. Пронајдете совршена облека за момче, облека за девојчиња и унисекс облека за бебиња за малите најблиски во вашиот живот. Willе ги обожавате современите отпечатоци и обрасци, а вашето малечко ќе го сака мекото, удобно чувство на нашите ткаени ткаенини. Оваа ставка е лесна, бидејќи машината може да се мие и машината што може да се суши за ваша погодност. Дајте ја оваа облека за бебиња како внимателен и практичен подарок за туш за бебиња. Овој пакет вклучува едно злато момче со долги ракави (R) бренд. Стандард 100 од Oeko-Texâ® #20.hlk.29971 Hohenstein htti www.oeko- /Standard100 вклучува еден бренд со долги ракави- бренд Bodysuit. Се одликува со прекрасна, мека ткаенина што е нежна на кожата на вашето малечко. Совршено да се меша и да се совпадне со нашите координативни панталони за бебиња, капачиња за бебиња и биб за бебиња. Цврсто злато. Се одликува со проширување на деколтето на рамото на скут и високо-позиционирани дното на дното за полесни промени. Број на сертификација на OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEXâ® #20.hlk.29971 Hohenstein htti www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво.

За производот

Купувачите избираат и