.

.

Сонувач на постелнина 12 хибриден душек, близнак

Сонувач на постелнина 12 хибриден душек, близнак

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Поддржано олеснување : Плишната мемориска пена е во согласност со вашата форма додека спиете за да помогнете во олеснување на точките на притисок. Linenspa Сонувач од 12 инчи хибриден душек, близнак : Најдоброто од двата света : Напреден хибриден дизајн на душеци комбинира пролетна основа со горниот дел од мемориската пена за максимална удобност. Големина на производот : близнак. Лесен превоз : Душекот во кутија е компресиран и се испорачува во кутија за удобно носење десно до влезната врата. Вашиот кревет во кутија пристигнува компресиран за лесен превоз. Достапни се повеќе големини : Достапно во Кал Кинг, Кинг, кралица, целосна, близнаци и близнаци XL големини. Димензии на пакетот : 41" L x 14 "W x 14" H; тежи 51 фунти. Спијте кул : Инфузиите за ладни гел помагаат во одржување на удобна температура додека спиете.

За производот

Купувачите избираат и