.

.

Случај логика Беркли Делукс БПЦА- Случај за носење за 15,6 Тетратка, книга, антрацит

Случај логика Беркли Делукс БПЦА- Случај за носење за 15,6 Тетратка, книга, антрацит

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Без разлика дали вашиот ден вклучува класа, работа, теретана, состаноци или комбинација од сето погоре, овој пакет со повеќе намени сте го покриле. Посветен оддел за вашиот лаптоп и ракав од 15,6 "за вашиот таблет плус складирање за сите додатоци ја чувате вашата електроника на рака. Преголемите патенти се отворени за чување книги, датотеки или облека и скриен џеб на лумбалниот панел безбедно зачудува мали вредности. Оваа торба Обезбедува стилски решение за да имате сè што ви треба право на грб. Случајот логика Беркли Делукс БПЦА-215 за носење (ранец) за 15,6 "тетратка, книга, антрацит совршен за да се користи со тетратка. Случајот за носење за лесно патување. Конструиран од полиестер, овој ранец е дизајниран за долготрајна употреба. Случајот за носење на ранци во стилот на ранец, ефикасно комбинира естетика на обична и формална дизајн за да даде декоративен изглед. Опција за носење лента за носење за ваша погодност и леснотија со максимална изводливост. Карактеристики на ракав за внатрешни работи на лаптоп за максимална продуктивност со додадена сигурност. Доаѓа во боја на антрацит за подобро да одговараат на вашата тема и стил. Одговара на гаџетот до 15,6 "големина.

За производот

Купувачите избираат и