.

.

Сирена зелена риба опашка за сликање платно уметничко печатење

Сирена зелена риба опашка за сликање платно уметничко печатење

оценки:

DEN 303.68
Од стока
Достапно.

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа сина наутичка и крајбрежна wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија чувство . Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот.

За производот

Купувачите избираат и