.

.

Сигурно вклопување на отомански лизгач на килим

Сигурно вклопување на отомански лизгач на килим

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Форма одговара на истегнување : Направено од двонасочно плетење со истегнување што ќе ги следи контурите на вашиот мебел. Деталите за паметни цвеќиња и еластичните дното помагаат да се создаде сопствен, преименуван изглед. Сигурно вклопување на отомански отомански лизгач : плетен отомански лизгач со полите. Одговара на правоаголни облици во облик. Одговара на 5 еднострано преголемо складирање отоман. Еластична дно лента. Еластиката е бесплатно лебди во рамките на полите на капакот за да ви овозможи да ја прилагодите полнота околу периметарот на вашиот мебел. Еластична во основата на капакот на мебелот им овозможува на капакот да остане прилепен на основата на вашиот мебел. Точки за мерење за најдобро вклопување : максимум 26 "x 30" x 20 "високи.

За производот

Купувачите избираат и