.

.

Сет за пиоти за памучна бања со пионерска пионер, класична нане

Сет за пиоти за памучна бања со пионерска пионер, класична нане

оценки:

DEN 357.28
Од стока
Достапно.

Донесете шик стил и луксузна удобност во вашата мастер бања или гостинска бања со пионерската жена пеперутка градина со памук со памук со памук. Секоја пешкир за бања во овој сет е ткаен од бујно памучно влакно за да се создаде апсорбирана, ниска линт пешкир што се чувствува неверојатно меко на вашата кожа. Овие 100-процентни крпи за памучни бања апсорбираат вишок вода брзо додека нивните својства отпорни на избледени помагаат да се одржат нивните живописни бои од ден на ден, мијат по миењето. Со две убаво дизајнирани и великодушно големини крпи за бања во секој сет, и неколку опции за дизајн за избор, можете да соберете пријатна, координативна тема или мешавини и модели на совпаѓање за да создадете персонализиран изглед. Излезете од тушот и во меката удобност на пионерската жена Пеперутка градина 2-пакет памук за бања. Блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Пионерска жена пеперутка градина 2-памучна памучна бања, сет, класичен нане : удобно памучно бања за пешкири. 27 "x 52". Изработено од 100% памук. Измијте пред употреба. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Длабоки бои може да крварат. Не бели. Tumble Dry Ship. Не пеглајте. Не исушете чисто.

За производот

Купувачите избираат и