.

.

Сет на зелени мини Божиќни светла - Зелена жица

Сет на зелени мини Божиќни светла - Зелена жица

оценки:

DEN 303.84
Од стока
Достапно.

Сет од 50 мини Божиќни светла ставка #W5 G0509 Карактеристики : Боја : Зелени сијалици / зелена жица Број на светилки на жица : 50 сијалици Големина : мини растојание помеѓу секоја сијалица : 5,5 инчи Осветлена должина : 22,4 стапки Вкупна должина : 23 стапки 4 инчи олово олово Кабел од 3 инчен опашка Дополнителни карактеристики на производот : Овие светла се направени до комерцијални спецификации Супер светли светилки од 2,5 волти на сијалиците се опремени со карактеристика за заклучување на ламбата што ги прави заменливи заменливи и ги спречува да испаднат ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлена жица Мерач : 22 содржи конектори од крај до крај, кои ви овозможуваат да поврзете повеќе комплети заедно (да не надминуваме 210 вати) UL наведени за внатрешна или надворешна употреба доаѓа со сијалици за замена на сијалици и резервни осигурувачи 120 волти 60 Херц .17 Ампс 20,4 вати Сет од 50 зелени Божиќни светла со зелена боја - зелена жица.

За производот

Купувачите избираат и