.

.

Сет на кабинетот Ренди Ортон Дарт

Сет на кабинетот Ренди Ортон Дарт

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценциран кабинет за дрво стрела. Уживајте во конкуренцијата меѓу пријателите додека пред-затегнување, за време на полувремето или на забавата после. Официјално лиценцираниот кабинет со затемнето дрво Дарт доаѓа со сè што ви треба за одлична игра. Вклучува висококвалитетна, само-лекувачка табла со сисал влакна, шест пикадо со челик, табла за суви британски, надвор од графиконот, маркери и материјали за монтирање. Со официјално лиценциран кабинет со затемнети дрво, гарантирано, гарантирано ќе се забавувате без оглед на резултатот! WWE Ренди Ортон Дарт Кабинет сет : Dartboard Карактеристики : Само-лекување Сисал влакна. Отстранлив број на прстен. Официјален 18 "дијаметар. Вклучува 6 пикадо од челик. Цврста конструкција на бор. Зглобови на опашката од гулаб. Забодени врати. Метални шарки. Внатрешна врата поставена со суво бришење на таблата и излез. 2 магнетни маркери со бришачи.

За производот

Купувачите избираат и