.

.

Serendippity - путер од кикирики се држи со џем од јагода

Serendippity - путер од кикирики се држи со џем од јагода

оценки:

DEN 191.84
Од стока
Достапно.

Serendippity - путерот од кикирики се држи со џем од јагода го воведува крцкавиот, забавен, тотално начин до PB & J. Кога ќе најдете закуска без конзерванси, без вештачки бои или вкусови и не-ГМО-тоа е Serendippity. Направено со вистински путер од кикирики и џем од јагода, Serendippity е вашата омилена закуска од детството што се преименува. Путер од орев се држи со џем од јагода, совршен за моменти за грабнување и одење, забавен пресврт на класичниот путер од кикирики и желе дуо, сертифициран Кошер. Стиксот со путер од кикирики со јагода од јагода. Совршено за грабање и одење закуска. Путер од кикирики и желе реинвестирани.

За производот

Купувачите избираат и