.

.

Сјајна хартија за налепници за фотографии - чаршафи - 8,5 11

Сјајна хартија за налепници за фотографии - чаршафи - 8,5 11

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Фото -хартија за налепница на Сјајно Inkjet е одлична за печатење на што сакате да видите на налепница! Оваа сјајна фото -хартија е специјално дизајнирана за веднаш да се исуши со слики со висока резолуција, графика и текстови. Само отпечатете, отсечете ја која било форма што ви се допаѓа, или користете го целиот лист како една голема налепница. Користете во канцеларија, на училиште или дома. Етикетирајте ги датотеките на работа или ставете симпатична налепница на кутијата за ручек на вашето дете. Оваа ЛД хартија е отпорна на вода, заштитувајќи ги вашите налепници за подолг животен век. Покрај тоа, оваа сјајна хартија за фотографии е универзално обложена за употреба со повеќето печатачи со инк -џет на пазарот денес. За најдобри резултати, проверете го вашиот прирачник за да видите дали вашиот печатач има поставка за фото -хартија. Се придржува на повеќе површини. Оваа налепница има празна бела позадина, нема воден жиг или лого никаде на хартијата. Боја : Дебелина на белите медиуми : 28,5 ± 2 ml Површината завршна : Сјајно осветленост : 96%. Бесплатно отпорен на суво вода отпорен на вода. 100% задоволство и гаранција за живот.

За производот

Купувачите избираат и