.

.

S405CA -RH - Ultrabook - Intel Core I 3317U 1. GHz - WIN 64 -битна - HD графика - GB RAM меморија - GB HDD - DVD -писател - 14.1 - Црно

S405CA -RH - Ultrabook - Intel Core I 3317U 1. GHz - WIN 64 -битна - HD графика - GB RAM меморија - GB HDD

оценки:

DEN 9599.84
Од стока
Достапно.

ASUS S405 CA -RH51 - 14.1 " - Intel Core i5 3317 U - 6 GB RAM меморија - 750 GB HDD Клучни карактеристики и придобивки : Оваа тетратка е поддржана од најсеопфатната гаранција на индустријата : опфаќа случајни капки, истури, моќност на електрична енергија и оштетување на пожари за оштетување на пожари за оштетување на пожари за оштетување на пожари за оштетување на пожар за The The Offivers за оштетување на пожар за The The Offer Surfit Прва година . Што е вклучено : ASUS S405 CA-RH51. Батерија со 4 клетки. Адаптер за напојување.

За производот

Купувачите избираат и