.

.

Розен градинарска ламба, светло за читање со мермерни полици и сенка на ткаенини, модерна висока столб, декор за мебел за акцент за дневна соба, спални соби, спални с

Розен градинарска ламба, светло за читање со мермерни полици и сенка на ткаенини, модерна висока столб, декор

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Стилска стоечка ламба : Елегантниот и луксузен дизајн совршено се вклопува во која било просторија од модерен до традиционален декор. Под зрачениот сјај на оваа прекрасна и практична подна ламба, уживајте во читањето сами или убаво да поминете со семејства или пријатели. Дополнителни полици за складирање : Полиците од мермерни мермер обезбедуваат удобен и корисен простор за чаши за кафе, чаши или други мали нешта. Покажете ги Memoriesубовните спомени од семејните одмори или вашата омилена колекција на неа. Оставете ја вашата личност да заблеска со светлината на оваа повеќенаменска ламба! Цврста структура : Како практичен декоративен мебел, светилката е доволно стабилна за да обезбеди безбедност. Висококвалитетниот метален пост доаѓа во прекрасна златна завршница, прекрасна бела текстурална сенка на ламбата и класични мермерни полици. Влошки за анти-гребење : Не грижете се за гребење на подот, влошките на дното на нозете ефикасно го штитат подот од тврдо дрво. Додава допир на елеганција во близина на loveубовните седишта, софи, фотелји, странични маси и клупи. Собранието Поедноставено : Следејќи ги чекор-по-чекор упатствата, инсталацијата е лесна. Бара една стандардна сијалица E26, Max 100 W (не е вклучен во пакетот). Целокупниот изглед и чувство на оваа ламба ќе ве натера да се чувствувате топло, пријатно дома во која било просторија. Розен градинарска ламба, светло за читање со мермерни полици и сенка на ткаенини, модерна висока столб, декор за мебел за акцент за дневна соба, спални соби.

За производот

Купувачите избираат и