.

.

Реверзибилна кабана лента со преголема крпа за плажа од подобри домови и градини - 72 40 - Пак

Реверзибилна кабана лента со преголема крпа за плажа од подобри домови и градини - 72 40 - Пак

оценки:

DEN 287.84
Од стока
Достапно.

Подгответе се за забава на сонце со подобри домови и градини Кабана 100% памучна одморалиште за плажа. На дарежлива 72 "од 40 ", оваа преголема пешкир е доволно голема за целосно да се завитка скоро секој возрасен во топлина и удобност. Дизајнирано во привлечни ленти со црно-бело од едната страна и сива и бела боја на задната страна, оваа крпа за бојадисување е машина што се мие и ја држи својата пената дури и на тежок терен. Подобрите домови и градини Кабана 100% пешкир од одморалиште на одморалиште е совршена за еден ден на плажа, покрај базенот, на езерото, или лежејќи на сонцето практично каде било. Лесно се грижи, едноставно машинско миење во студ со како бои на деликатниот циклус без белило. Длабоки бои може да крварат. Тргнете се суво на ниско ниво. Не исушете чисто. Не пеглајте. Измијте пред првата употреба. 100% памучна крпа за плажа ја задржува својата пената дури и на тежок терен 40 "x 72", оваа преголема крпа е доволно голема за скоро секој возрасен да користи удобно, кој одговара на шарени дизајн, црно-бело од едната страна и сива и бела боја на пресврт на пресвртниците на Подобрите домови и градини Кабана одморалиште за плажа на плажа Колекцијата за да се грижат за формахин миење во студ со како бои на деликатниот циклус. Длабоки бои може да крварат. Вратете се суво на ниско ниво. Не белило, не е суво чисто, а не железо за миење пред прво користење.

За производот

Купувачите избираат и