.

.

Realtree ma машко камо камо не'рѓосувачки челик прстен со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Realtree ma машко камо камо не'рѓосувачки челик прстен со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

оценки:

DEN 575.84
Од стока
Достапно.

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Realtree Max 5 Man's Camo Camo Niressiance Steel прстен со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секое привремено камуфлажа на маскирна, ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

За производот

Купувачите избираат и