.

.

Расел спортски ранец

Расел спортски ранец

оценки:

DEN 484.80
Од стока
Достапно.

Бидете удобни и стилски во овој Russell 18 "Двојна лента пред џебниот спортски ранец што е совршен за училиште, работа или салата. Овој простран ранец лесно ќе ги собере сите ваши основни. Лесната тежина и издржливоста е она што ви треба во ранец и Овој има и двата.

За производот

Купувачите избираат и