.

.

Проебо серија за мажи Reebok No Show Shaks Cods, 6-пакет

Проебо серија за мажи Reebok No Show Shaks Cods, 6-пакет

оценки:

DEN 175.68
Од стока
Достапно.

Убаво подигнете! Оваа шест пакувања без шоу чорапи од Reebok се дизајн за заштита и удобност со амортизиран дизајн и антимикробно завршување-совршени за следното тренингот или целодневните активности! Вклучува 6 пара чорапи. Големина на чорап 10-13; Големина на чевли 6-12,5. Контрола на влага. Ултра свежа антимикробна завршница. Удобност на перница. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мажите без шоу чорапи од Рибок.

За производот

Купувачите избираат и