.

.

Премиум компатибилна замена на кертриџот за Canon PFI -206pm - Фото магента

Премиум компатибилна замена на кертриџот за Canon PFI -206pm - Фото магента

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Касети за печатач со високо квалитетен Canon PFI-206. Споредува со квалитетот на OEM и го има истиот принос на страницата. Оваа касета за замена за Canon PFI-206 доаѓа со нашата 100% гаранција. Компатибилниот со кертриџот Canon PFI-206 е произведен со фабрики за рака, кои темелно ги проверуваат, тестираат и пост-тестираат сите касети во циклусот на производство. Поради нашите темелни методи за инспекција и контрола на квалитетот, нашите клиенти уживаат во близок излез за квалитет на OEM, плус, овој кертриџ за печатач компатибилен со Canon PFI-206 ви заштедува приближно 50-60% во споредба со купувањето на касетите за печатачи OEM (оригинален) канонски печатач. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премиум компатибилна замена на кертриџот за Canon PFI -206pm - Photo Magenta е одлична ставка по намалена цена под 80 долари што не можете да ги пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : Компатибилни касети. Го заменува моделот на кертриџ Канон PFI-206pm.

За производот

Купувачите избираат и