.

.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2009- Нисан Максима

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2009- Нисан Максима

оценки:

DEN 1964.00
Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 8, 5 V портпари, 5 лагли, шема на завртки од 4,5 инчи, Chrome Chrome. Тоа одговара на вашиот 2009-2011 Nissan Maxima. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, задниот хром, Fits 2009-2011 Nissan Maxima 18 x 8, 5 V портпароли, 5 lug, 4,5 инчен шема на завртки, Chrome Chrome, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

За производот

Купувачите избираат и