.

.

Повторно воспоставена замена на кертриџот за

Повторно воспоставена замена на кертриџот за

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Заштедете уште повеќе со нашиот 3 стандарден кертриџ за приноси поставени за серијата T125. Овој сет на најголемиот дел вклучува 1 цијан T125220 (T1252), 1 магента T125320 (T1253) и 1 жолт касети T125420 (T1254). Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот OEM T125 црни и касети за печатачи во боја кога нашите резерви за повторно воспоставено производство на печатачот даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Оваа ставка се испорачува брзо и прецизно, добијте заштеда на потребите за печатење денес. Нашите касети за замена на брендот за повторно воспоставување на печатачите се поддржани од нашата 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе на вашиот дом или работа и канцелариски печатење! За употреба во следниве печатачи : Stylus NX420, NX230 Small In One, NX130, NX625, NX125, NX127, NX530 Работна сила 520, 320, 325, 323. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи Бренд на марка со висок квалитет на печатење. Користете во : Stylus NX420 NX230 Small-in-One NX130 NX625 NX125 NX127 NX530 Работна сила 520 320 325 323. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

За производот

Купувачите избираат и