.

.

Полу-круг титаниумски прстен со две бакарни влезови и зачукана завршница

Полу-круг титаниумски прстен со две бакарни влезови и зачукана завршница

оценки:

DEN 319.84
Од стока
Достапно.

Овој зачудувачки титаниум бенд од 7 мм, со две спротивставени вметнувања од бакар од 1мм, е рачно изработен од занаетчии за накит. Овој бенд е исто така завршен со издржлив дизајн на чекан и вклучува дизајн на удобност за лесно носење. 7мм полу-круг титаниумски прстен со две влезови од бакар од 1мм и зачукана завршница : овој бакар титаниумски свадбен бенд е издржлив.

За производот

Купувачите избираат и