.

.

Поларна мраз чиста пластична шампањска венчаница за печење флејти

Поларна мраз чиста пластична шампањска венчаница за печење флејти

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Едно парче висококвалитетни пластични флејти за шампањ. Нема парчиња да се привлечат заедно или да се распаднат. 5 унца капацитет јасни очила со флатено шампањ. Чиста пластична флејта за шампањ - одлично за венчање - случај на 100. Цврста конструкција на едно парче. Официјални флејти чаши од шампањ по одлична прифатлива цена. Совршено за венчање, формални забави, специјални прилики, и др.

За производот

Купувачите избираат и