.

.

Подобро огледало за собирање домови и градини, четкан челик

Подобро огледало за собирање домови и градини, четкан челик

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Добијте подобар поглед во бањата со подобри домови и градини Бредфорд за бричење/огледало за шминка. Ова корисно тркалезно огледало е завршено со прекрасен челичен челик и вртења 360º за да се даде совршен поглед на лицето додека се бричите или нанесувате шминка. Цврста, пондерирана, вдлабнатина база прави совршено место за брзо чување додатоци додека сте зафатени, а почувствуваната подлога отпорна на лизгање ги штити countertop завршува и додава стабилност. Добијте одличен поглед на она што ви недостасуваше со подобри домови и градини Бредфорд за бричење/огледало за шминка. Подобри домови и градини Огледало за собирање метали, четкано : тркалезно огледало со штанд и база. Завршувањето на челичниот челик додава едноставна елеганција на кој било декор на бања. Огледалото ротира и врти 360º за совршени агли на гледање. Вдлабната база може да се користи за складирање на додатоци. Пондерираната база спречува кршење. Felt Pad го штити countertop и го стабилизира огледалото.

За производот

Купувачите избираат и