.

.

Пенкало+опрема даден неделен месечен планер со магнетски обележувач, црна

Пенкало+опрема даден неделен месечен планер со магнетски обележувач, црна

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Поддржаниот Пен+опрема Неделен/месечен планер со магнетски обележувач ќе ви даде многу простор за закажување на денот, недела, месец и година. Willе го обожавате изгледот на овој планер, во кој има едноставен дизајн на црно покритие, нагласена со црвен магнетски обележувач. Неделни страници за прегледување нудат доволно простор за пишување за подетално планирање, овозможувајќи ви да ги пратите вашите состаноци, потсетници, идеи и списоци што треба да работите секој ден во неделата. Користете го координативниот магнетски обележувач за лесно обележување на која страница сте на. Планерот исто така вклучува удобен список на празници, референтни календари, страници за контакти и дополнителни белешки. Овој пенкало + не -неделен/месечен планер со магнетски обележувач е совршен придружник за да им помогне на сите да бидат организирани. ПЕН+ОДГОВОР Неделен неделен/Месечен планер со магнетски обележувач, Црна : Непосреден планер, за да можете да започнете да го користите во секое време. Вклучува координирање на магнетниот обележувач. Одлично за поставување на целите и управување со времето. Издржлива конструкција со двојно дух. Идеална големина за да го ставите во ранецот, чантата или чантата.

За производот

Купувачите избираат и