.

.

Панел за енергетски прозорец со термички енергетски прозорец на Мејт ardардин ФАУ

Панел за енергетски прозорец со термички енергетски прозорец на Мејт ardардин ФАУ

оценки:

DEN 639.84
Од стока
Достапно.

Оваа прекрасна завеса за прозорецот од свилена ткаенина е термичка за блокирање на светлина, топлина и студ, и е енергетска ефикасна. Богатите цврсти бои во факс свила додаваат луксуз и елеганција во секоја просторија. Секој панел мери ширина 54 инчи и долга 84 или 63 инчи за оние што сакаат завесата за прозорецот да висат само покрај рамката на прозорецот, а не на подот. модерен пламен. Машината што може да се мие 100 проценти ткаенина за лесна нега на полиестер значи дека овие завеси се издржливи. Има еден панел по пакет. Препорачуваме да користите две панели за покривање на стандарден отвор на прозорецот. Maytex Jardin Faux Silk Thermal-Led-Led-Leander Window Panel : термички заштеда на енергија против топлина, студ и нацрти. Прекрасна факс од свилена ткаенина. Богати цврсти бои. Метална громска конструкција. Машинска ладна вода, висат на суво, светло железо. 1 панел по пакет, 2 панели препорачани за покривање на стандарден отвор на прозорецот. Секој панел мери долга 54 „широк x 84“ или 63 “.

За производот

Купувачите избираат и