.

.

Оригинална дики руно обложена работна облека

Оригинална дики руно обложена работна облека

оценки:

DEN 2678.40
Од стока
Достапно.

Кога вашата работа ќе ве однесе надвор и во студот, се покриваше оригинално руно на руно. Ова класично гравче за акрилни комплети обезбедува цел и заштита, одржувајќи ве пријатно додека ги решавате задачите. Плус, поставата за затоплување на затоплувањето на Temp Control гарантира дека уште повеќе од топлината се заглавува, токму таму каде што ви е најпотребно. • Една големина одговара на повеќето • Технологија за затоплување за затоплување на температурата • Внатрешна обложена со руно • Манжетирано Beanie • 100% акрилно плетење и 100% постава за полиестерско руно.

За производот

Купувачите избираат и