.

.

Оригинален дики маж со долг ракав со целосен патент за опуштена качулка

Оригинален дики маж со долг ракав со целосен патент за опуштена качулка

оценки:

DEN 303.84
Од стока
Достапно.

Оригиналниот Dickies Front Zip Fleece Hoodie е омилен клиент од очигледна причина. Мешавината со памук/поли и термичка плетена обвивка ве одржува исклучително удобно бидејќи работи за да ве заштити од елементите. Поставете го над омилениот врв со кратки ракави или долги ракави, бидејќи е дизајниран да биде топол, но не и во тешка категорија. Мекото руно, џебови за затоплување ве загреваат додека аспираторот за влечење работи за да ве заштити уште повеќе. Стил NW315. Целосно затворање на патентот. Руно од средна тежина. Аспиратор за влечење со 3 парчиња дрес. Џебови од кенгур. Ребро плете полите. РИБ плетени манжетни.

За производот

Купувачите избираат и