.

.

Џогери на логото на машкото руно од Еди Бауер

Џогери на логото на машкото руно од Еди Бауер

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Класичното руно од џемпери ги направи овие ленти за лого на логото на Еди Бауер, кои се наоѓаат во фаворит од првото носење. Изработени за удобност, тие нудат леснотија за влечење со еластична половината и прилагодливо влечење за прилагодено вклопување. Страничното допирање со детали за логото на скриптата им дава спортско-стилска завршница. Носете ги со вашите омилени маички, фланели и дуксери. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Еластична половината на влечење. Ocketsебови : 2 предни џебови за цртање држат најважни работи. Карактеристики : Страна од контрастна страна со лого; Заштитена нога со врзана манжетна. Менс руно -странични џогери од Еди Бауер.

За производот

Купувачите избираат и