.

.

од Dearfoams женски микрофибер велур влечки влечки

од Dearfoams женски микрофибер велур влечки влечки

оценки:

DEN 255.84
Од стока
Достапно.

DF од Dearfoams Woman's Microfibef Suede Suff Slippings имаат пернизирана табана за меморија од пена и, обезбедува удобност во облак, без оглед каде ве однесе денот! Пријатен чорап за микрофибер. Мулти-густина на амортизирана меморија за пена. Обликувана надворешна плоча на TPR.

За производот

Купувачите избираат и