.

.

Nuloom Prestyn Machine што се пее избледена племенска трета област килим, 6 '7 9', сива

Nuloom Prestyn Machine што се пее избледена племенска трета област килим, 6 '7 9', сива

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го прави токму тоа. Овие прекрасни, машински печатени килими доаѓаат во само едно парче, со привлечни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Направени од одржливо извори на рециклирани синтетички влакна, тие се совршени висококвалитетни, ниско одржување, еколошки додаток во вашиот дом. Nuloom Prestyn Machine Shaped Faded Tribal Trellis Area reg. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : Лизгајте памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, расадник / детска соба.

За производот

Купувачите избираат и