.

.

Незгодна светска арина заоблена сапче во форма на купола со трим на змии

Незгодна светска арина заоблена сапче во форма на купола со трим на змии

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Оваа сакала во форма на купола со облик на змии, е совршена за носење на вашиот мобилен телефон и картички. Функција Отстранлива лента и ремен со патент за разноврсна опција за носење. Димензии : 8 "l x 7" H x 3,5 "w. Затворање на патент, отстранлив каиш. Пад на патент од капки 2,5", пад на долга лента : 17 -20 ".

За производот

Купувачите избираат и