.

.

Незгоден 5 BO пролет Тешки челик, лесно склопување, крал во Калифорнија

Незгоден 5 BO пролет Тешки челик, лесно склопување, крал во Калифорнија

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Пролетта со тешки челични кутии на Mellow, со изгледот и функционалноста на традиционалната пролет на кутијата, но е дизајниран за подолга стабилност направена од здрав и издржлив челик. Уживајте во трајната поддршка и удобен стил на оваа пролет на кутијата со низок профил со покривка на бела ткаенина. Корицата исто така вклучува и сив центар што не се лизгал, кој ќе помогне да го задржите вашиот душек од лизгање на една страна на страна кога ќе се постави на горниот дел од пролетта на кутијата. Висината со низок профил од 5 инчи може да биде идеална за душеци со повисок профил да ја пронајдат целокупната совршена висина на креветот што работи за вас. Пролетта на кутијата е достапна во близнаци, близнаци XL, Full, кралица, крал и Кал Кинг големини и се вклопува со сите стандардни рамки за кревети со големина. Уживајте во брзо и лесно склопување со едноставни чекор-по-чекор инструкции и сите потребни алатки вклучени во пакетот. Сите наши извори на кутии доаѓаат со 5-годишна гаранција на производителот. Поддршка за душек со тешки челик за да ја замените вашата традиционална пролет на кутијата. Лесно склопување со сè што ви треба вклучено во пакетот. Покривка на ткаенина со не-лизгачки центар за да помогне во одржувањето на душекот. Се вклопува со сите кревети со стандардна големина. Исто така е достапно во 7 "Висина. 5-годишна гаранција на производителот. Собрани димензии : 83" L x 71,5 "W x 5" H.

За производот

Купувачите избираат и