.

.

Начин да се слави најдоброто благословен женски

Начин да се слави најдоброто благословен женски

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Најдобрите баби можат да покажат колку ги сакаат своите внуци со овој ден на мајката од пат за да слават. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Контраст на печатење однапред. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . 80% рециклиран полиестер/20% памук. Машина за перење. Увезени. Графички мета за Денот на мајката за баба од пат да слави.

За производот

Купувачите избираат и