.

.

Motorcraft SA1005RM - повторно воспоставен почетник

Motorcraft SA1005RM - повторно воспоставен почетник

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Повторно воспоставен стартер (SA1005 RM) од страна на Motorcraft. Овој супериорен производ беше детално дизајниран и прецизно произведен според строгите стандарди во индустријата за да има најпрецизни спецификации на ОЕ. Се вклопува и функционира како фабрички оригинал. Направено од сигурни материјали, производот е многу издржлив. Употребата на докажани технологии и сигурна опрема гарантира дека беспрекорно ќе ви служи за долг пат. Motorcraft SA1005 RM - повторно воспоставен почетник.

За производот

Купувачите избираат и