.

.

Морис спортски gds мед б сенка

Морис спортски gds мед б сенка

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Можеби најзабавно што можете да го имате со Ultralight Falkle : Tie на овој мал класичен светски шампион, фрлете го во ѓубре или отскокнете ја карпата за да карпи по крајбрежјето и да видите колку брзо панфис и бас ја разбиваат оваа жива мала проблематика. Багли мамка мед Б1 сенка : Направено да пролее гранки, скитници по крајбрежјето и привлечете внимание сè додека конечно не се закачи. За Panfish или Gamefish, тоа е забава.

За производот

Купувачите избираат и