.

.

Момци за чудо нација секојдневно влечење шорцеви, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација секојдневно влечење шорцеви, 3-пакувања, големини 4- & хаски

оценки:

DEN 255.68
Од стока
Достапно.

Удобните шорцеви за влечење од Wonder Nation сега доаѓаат во 3-пакет за да се наполни без напор неговата гардероба со пријатни, обични дното. Совршено за секојдневно и топло време. Продаден исклучиво на. Материјал : 60% памук/38% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови. Карактеристики : вратоврска за влечење; Памук за дишење за целодневна удобност. Секојдневни шорцеви за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и