.

.

Момци на Дизни Мики Маус наопаку графичка маица, големини 4-18

Момци на Дизни Мики Маус наопаку графичка маица, големини 4-18

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Нека ја доживее целата магија на мека, памучна мешавина од маичка што ја амоцира кожата со неговиот омилен лик на оваа графичка маица на Мики Маус од Дизни. Карактеристики на дизајн без ознаки и опуштено вклопување за максимална удобност. Спарете го со неговите шорцеви во маичката и лизгање на сандали за кул, каузална летна облека. Содржина на ткаенина : 60% BCI памук/ 40% рециклираат полиестер. Земја на потекло : Увезен. Нега на ткаенина : Машинска миење. Целата временска ткаенина.

За производот

Купувачите избираат и