.

.

Мис Chievous Girls Fleece Americana Shorts, 2-пакувања, големини 6-16

Мис Chievous Girls Fleece Americana Shorts, 2-пакувања, големини 6-16

оценки:

DEN 447.84
Од стока
Достапно.

Вашата девојка ќе ги сака овие шорцеви од руно Американа. Одликувајќи се со пакет со 2 пакувања, најтешкиот дел ќе биде изборот кој да го носи прво! Фуно Американски шорцеви, 2-пакет. Мис на Chievous. Големини 6-16. Американска тема. 60% памук; 40% полиестер. Инструкции за нега на ткаенини : Машинско миење ладно со како бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно, заради природата на миењето на облеката, бојата може да се извади на светли бои.

За производот

Купувачите избираат и